Славянское единство
Славянское единство. Авторский аналитический проект

авторский аналитический проект

Форум аналитического проекта Александра Абакумова

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум аналитического проекта Александра Абакумова » Обсуждение материалов проекта » Славяне и финно-пермские племена. Пропорция населения.


Славяне и финно-пермские племена. Пропорция населения.

Сообщений 181 страница 204 из 204

181

Влад написал(а):

Сгодно. Але именно этим укро-тюрки отличаются от русских.

Чим "етім", йолопе? Тим, що в росіянах тюркської крові більше, ніж в українцях? :lol:

-1

182

Буревiй написал(а):

Чим "етім", йолопе? Тим, що в росіянах тюркської крові більше, ніж в українцях?

Мой хамоватый укро-тюркский собеседник, а ты сам знаешь свою Y-DNA и  mt-DNA? Этно-анализ своих аутосом? У меня такое впечатление, что у тебя очень близкие результаты с татарами и башкирами., но не со славянами.

0

183

Влад написал(а):

Мой хамоватый укро-тюркский собеседник, а ты сам знаешь свою Y-DNA и  mt-DNA? Этно-анализ своих аутосом? У меня такое впечатление, что у тебя очень близкие результаты с татарами и башкирами., но не со славянами.

Заткнувшися і посидівши ПІВРОКУ (!) з язиком, засунутум в гузно, мій хоробрий фіно-угорський "сабісєднік" раптом проклюнувся, щоб щось бовкнути (побачивши, що Буревiй тут давно не з'являвся, а значить, є ймовірність того, що можна щось дзявкнути на його адресу безкарно) й залишити останнє слово за собою!  :rofl:
А ти сам знаєш "свою Y-DNA и  mt-DNA", йолопе? Бо у мене таке "фпєчятлєніє", що в тебе дуже близькі результати з дебілами й ідіотами, але не з нормальними людьми!  :playful:

Отредактировано Буревiй (2014-05-20 22:35:38)

-1

184

Буревiй написал(а):

Заткнувшися і посидівши ПІВРОКУ (!) з язиком, засунутум в гузно, мій хоробрий фіно-угорський "сабісєднік" раптом проклюнувся, щоб щось бовкнути (побачивши, що Буревiй тут давно не з'являвся, а значить, є ймовірність того, що можна щось дзявкнути на його адресу безкарно) й залишити останнє слово за собою!  
А ти сам знаєш "свою Y-DNA и  mt-DNA", йолопе? Бо у мене таке "фпєчятлєніє", що в тебе дуже близькі результати з дебілами й ідіотами, але не з нормальними людьми! 

Отредактировано Буревiй (Сегодня 01:35:38)

Я повторяю свой вопрос: а ты сам знаешь свою Y-DNA и  mt-DNA? Этно-анализ своих аутосом? У меня такое впечатление, что у тебя очень близкие результаты с татарами и башкирами., но не со славянами.

После того, как ты на него ответишь, я могу предоставить свои результаты.

0

185

Влад написал(а):

Я повторяю свой вопрос: а ты сам знаешь свою Y-DNA и  mt-DNA? Этно-анализ своих аутосом? У меня такое впечатление, что у тебя очень близкие результаты с татарами и башкирами., но не со славянами.
После того, как ты на него ответишь, я могу предоставить свои результаты.

А хто ти такий щоб взагалі задавати такі "вапроси", та ще й пoвторювати їх "пріказним тонам"? Я тобі "абязан" чи як? :D
(До речі, мені твої "Y-DNA и  mt-DNA" взагалі не надто цікаві. Хочеш - представляй тут свої результати, хочеш - ні.  :playful: )

Отредактировано Буревiй (2014-05-23 14:50:57)

0

186

Буревiй написал(а):

А хто ти такий щоб взагалі задавати такі "вапроси", та ще й пoвторювати їх "пріказним тонам"? Я тобі "абязан" чи як?
(До речі, мені твої "Y-DNA и  mt-DNA" взагалі не надто цікаві. Хочеш - представляй тут свої результати, хочеш - ні.   )

Отредактировано Буревiй (2014-05-23 17:50:57)

Ты не обязан, хотя, я не понимаю, чего ты стесняешься?

0

187

Влад написал(а):

Ты не обязан, хотя, я не понимаю, чего ты стесняешься?

Нічого я не "стєсняюсь". Просто зовсім не маю бажання з тобою про це розмовляти - ото й все. Маю право на це, нє так лі?  ^^
І які там у тебе Y-DNA та mt-DNA - мені, наприклад, зовсім не цікаво.  :dontcare:

0

188

Буревiй написал(а):

Нічого я не "стєсняюсь". Просто зовсім не маю бажання з тобою про це розмовляти - ото й все. Маю право на це, нє так лі?  
І які там у тебе Y-DNA та mt-DNA - мені, наприклад, зовсім не цікаво.

Буревiй написал(а):

Нічого я не "стєсняюсь". Просто зовсім не маю бажання з тобою про це розмовляти - ото й все. Маю право на це, нє так лі?  
І які там у тебе Y-DNA та mt-DNA - мені, наприклад, зовсім не цікаво.

Либо у тебя нет денег на тест, либо ты его прошел, но результаты его тебя обескуражили. Наприклад, может быть ты сам генетически финно-угр?

0

189

Влад написал(а):

Либо у тебя нет денег на тест, либо ты его прошел, но результаты его тебя обескуражили. Наприклад, может быть ты сам генетически финно-угр?

Придурку, ти маєш повне право думати все, що тобі заманеться.  :D Мене це цікавить ще менше, ніж результати твого тесту.  :playful:

0

190

Буревiй написал(а):

Придурку, ти маєш повне право думати все, що тобі заманеться.   Мене це цікавить ще менше, ніж результати твого тесту.

А мене цикавит, почему ты так стесняешься своих генетических данных. Сдается мне, что у тебя какие то тюркские корни?

0

191

Влад написал(а):

А мене цикавит, почему ты так стесняешься своих генетических данных. Сдается мне, что у тебя какие то тюркские корни?

"Цикавит" тебе? Ну, "цикався", "цикався".  :D Можеш хоч "обцикавитися" і "обcдаватися", ще раз повторюю - мене це не цикавит цікавить зовсім.  :playful: Маєш право фантазувати як тобі заманеться. Фантазуй -  і ні в чому собі не відмовляй!  :rofl:

-1

192

В Баре должно быть много потомков финноугров

Чемерис — українська народна назва; справжня назва черемисів, згідно з самоназвою, марійці. Це народ з Поволжя, значна група якого, переселенна в якості полонених на західні кордони Московського князівства, втекла через Білорусь на Волинь 1527 року. Пізніші міграції XVI ст. пов'язані з повстанням чемерисів проти московської влади, в другій половині XVIII ст. на Полтавщину втекли чемериси-кріпаки з Курської губернії.

Використовували марійську мову, що належить до волзької групи фінно-угорських мов. Основне місце розселення — Бар на Поділлі (з 1541-1542), де створили окрему автономну частину міста «Чемериський Бар». Виконували сторожову службу, захищаючи Поділля від татар, беручи участь у походах на Причорномор'я. Займалися також хліборобством, городництвом, тваринництвом, бджільництвом, мисливством. Інші поселення — подільське місто Черемиси (з 1600; на початок XVIII ст. припиняє існування); передмістя Черемисівка (виникло після 1607) сучасного села Сальник Вінницькій обл.; р. Чемерпіль (з 30-х років XVIII ст.) тепер Кіровоградської області, колишній Чемериський Бар - нині с. Чемериси біля Бара. Окремими сім'ями чемериси жили в Каневі (сер. XVI ст.). Спочатку язичники, потім православні. У мовному відношенні в XVII столітті асимілювалися з українцями. За приблизними підрахунками в 70-х роках XVI століття на Поділлі проживало не менше 1-1,5 тис. чемерисів; в 70-х роках XVII століття - близько 10 тис. До кінця XVII століття були консолідованим острівним етносом з досить стійкими етнічними бар'єрами.

Брали активну участь у визвольній боротьбі під проводом Богдана Хмельницького, коли основна маса їх перейшла на бік козаків, створивши окремі кавалерійські частини або увійшовши в склади полків. У 1672 разом з татарськими загонами, були на польській службі, татари і переживали, як і чемерис, національну дискримінацію, перейшли на турецьку сторону (2 тис. у складі турецьких, 400 у складі молдавських військ). Їх центрами були Кам'янець-Подільський і Бар. У складі війська гетьмана Петра Дорошенка воювали з гетьманами Михайло Ханенко та Іваном Самойловичем, з російськими військами, які брали в облогу Чигирин (події 1672-1673). Тоді представляли солідну військову силу на Поділлі. У 1699 емігрували на землі поблизу дельти Дунаю і на Хотинщинщину. Пізніше повернулися під ім'ям «волоських чемерисів». У 50-60-х роках XIX століття панські чемериси боролися з російською адміністрацією за відновлення прав, скасування панщини.

Проживання чемерис залишило помітні сліди в українській антропонімії (прізвище Чемерис), топонімії, матеріальній культурі (чоловічий верхній одяг для верхової їзди — чемерка, була поширена до 20-их років XX століття; чемериська вишита сорочка XVII — поч. XVIII століття впливала на українську), а також в українському фольклорі Поділля.

В окремих історичних джерелах і в літературі іноді ототожнювалися з татарами-липками, для чого не існує підстав

+1

193

Итак, есть противоречие между утверждениями в литературе (до-генетического, с привлечением маркеров-гаплогрупп, периода, правильно понимаю?) о финскости великороссов (о поморах забудем) и данными по арийскому=индоиранскому маркеру R1a о его почти одинаковом распространении среди всех трех русских народов и еще большем- у высших каст С. Индии и поляков (на то они  и сарматы в своей поэзии).
Почему?
Хотел бы мнение Александра Абакумова.

0

194

Пратіварєчія ніякого немає, а є недостатнє розуміння генетики. :)
Так, південні та центральні росіяни за маркерами хромосоми ігрек належать до того ж кластеру, що й українці, поляки, білоруси і т.д., бо ці маркери поширювалися разом з носіями слов'янських мов. Спрощено ця схема виглядає так: група чоловіків слов'ян переселяється на нове місце (де живуть неслов'яни), одружується з тамтешніми жінками, у них народжуються діти, що розмовляють слов'янською мовою, маркери хромосоми ігрек в них ті ж самі, що й в їхніх батьків,"по крові" ж вони - лише наполовину слов'яни. Потім ці напівслов'янські чоловіки переселяються далі, одружуються з неслов'янськими жінками - в них народжуються діти, що знову ж мають слов'янські маркери на своїх Y-chromosome, розмовляють слов'янською мовою, але по "крові" вони лише на чверть слов'яни - і так далі за тією ж самою схемою...

В результаті з'являється популяція, що розмовляє слов'янською мовою і має слов'янські маркери на хромосомі ігрек, а реально слов'янська "кровна" складова в них вже антропологічно не виявляється.
Все просто... :)

Отредактировано Буревiй (2015-02-04 20:06:29)

-1

195

Буревiй написал(а):

Пратіварєчія ніякого немає, а є недостатнє розуміння генетики.
Так, південні та центральні росіяни за маркерами хромосоми ігрек належать до того ж кластеру, що й українці, поляки, білоруси і т.д., бо ці маркери поширювалися разом з носіями слов'янських мов. Спрощено ця схема виглядає так: група чоловіків слов'ян переселяється на нове місце (де живуть неслов'яни), одружується з тамтешніми жінками, у них народжуються діти, що розмовляють слов'янською мовою, маркери хромосоми ігрек в них ті ж самі, що й в їхніх батьків,"по крові" ж вони - лише наполовину слов'яни. Потім ці напівслов'янські чоловіки переселяються далі, одружуються з неслов'янськими жінками - в них народжуються діти, що знову ж мають слов'янські маркери на своїх Y-chromosome, розмовляють слов'янською мовою, але по "крові" вони лише на чверть слов'яни - і так далі за тією ж самою схемою...

В результаті з'являється популяція, що розмовляє слов'янською мовою і має слов'янські маркери на хромосомі ігрек, а реально слов'янська "кровна" складова в них вже антропологічно не виявляється.
Все просто...

Отредактировано Буревiй (Сегодня 22:06:29)

То же самое касательно украинцев. Славянская популяция осваивает Дикое поле, одружується з тамтешніми тюркскими жінками, у них народжуються діти, що розмовляють слов'янською мовою, маркери хромосоми ігрек в них ті ж самі, що й в їхніх батьків,"по крові" ж вони - лише наполовину слов'яни, а наполовину тюрки. Так и произошли запорожские козаки, чьими потомками себя провозглашают современные украинцы. Потім ці напівслов'янські чоловіки переселяються далі, одружуються з неслов'янськими жінками - в них народжуються діти, що знову ж мають слов'янські маркери на своїх Y-chromosome, розмовляють слов'янською мовою, але по "крові" вони лише на чверть слов'яни - і так далі за тією ж самою схемою... Так современные украинцы говорят словянскою мовою, имеют Y-ДНК славян, но славянами не являются...

0

196

Влад написал(а):

То же самое касательно украинцев. Славянская популяция осваивает Дикое поле, одружується з тамтешніми тюркскими жінками, у них народжуються діти, що розмовляють слов'янською мовою, маркери хромосоми ігрек в них ті ж самі, що й в їхніх батьків,"по крові" ж вони - лише наполовину слов'яни, а наполовину тюрки. Так и произошли запорожские козаки, чьими потомками себя провозглашают современные украинцы. Потім ці напівслов'янські чоловіки переселяються далі, одружуються з неслов'янськими жінками - в них народжуються діти, що знову ж мають слов'янські маркери на своїх Y-chromosome, розмовляють слов'янською мовою, але по "крові" вони лише на чверть слов'яни - і так далі за тією ж самою схемою... Так современные украинцы говорят словянскою мовою, имеют Y-ДНК славян, но славянами не являются...

Тепер лишилася "самая маласть" - навести відповідні висновки вчених.  :D
Поки що висновки були цілком інші. Може, щось змінилося? )))

0

197

Буревiй написал(а):

Тепер лишилася "самая маласть" - навести відповідні висновки вчених.  
Поки що висновки були цілком інші. Може, щось змінилося? )))

М. С. Грушевский. Очерк истории украинского народа. Киев «Либiдь»1991 г. «Киев и Киевская земля вообще в продолжение 12 века быстро приходят в упадок. Много причин способствовало этому. Тюркская миграция подорвала благосостояние Полянской земли; за исключением северного уголочка она несколько раз превращалась в полную пустыню; население отливало на север…» стр. 62.,

Омельян Прiцак — «Половцi»)
Але мабуть більша частина Половців осталася на своїх землях. Ті що не прийняли ісламу влилися в українську мовну спільность. Половці оставили замітний слід в українській топоніміці. Але досі половецьких назв не тільки що не досліджено, а навіть ще не зібрано. Історичні джерела знають цілу низку сіл і містечок Половці/Половичі/Половецьке, напр. в доріччу Росі (1616 р.), у житомирському повіті (1593 р.), на р. Сулі (перед 1569 р.) і т. д. Також місто (Г) Умань дістало назву від них (куман).

Торки (гузы, узы) — одно из тюркских племен, кочевавших в южнорусских степях. В 985 году торки принимали участие в качестве наемников в походе св. Владимира на болгар. Часть торков ещё в XI веке заняла местности по р. Роси и подчинилась русским князьям. Центром этих полуоседлых торков был город Торческ. На левом берегу Днепра поселилась другая группа торков, признавших власть переяславского князя. По известиям XII века, эти торки занимали местность близ города Баруча.
Торки оставили немало следов в топонимике Украины: речки Торец и Торч, Торський шлях вдоль реки Тетліги; сёла — Торец, Торки, Торків, Торецьке, Торчин.

В. Гатцук, украинский исследователь начала XXв: «Города Канев, Черкасы, Чигирин основаны и населены Касогами, и все сельское, хуторское, поселение по обоим берегам Днепра к югу от Киева состояло тогда из Касогов. Касоги-Черкесы слились с местным тюрско-славянским населением и образовали, вместе с ними, так называемое украинское племя. От них теперешние украинцы получили те свои особенности, которыя отличают чистый их тип от Великороссиян — темный цвет волос и глаз. территория и народ Украины назывались Черкасией вплоть до времен Екатерины II.

0

198

Влад написал(а):

М. С. Грушевский. Очерк истории украинского народа. Киев «Либiдь»1991 г. «Киев и Киевская земля вообще в продолжение 12 века быстро приходят в упадок. Много причин способствовало этому. Тюркская миграция подорвала благосостояние Полянской земли; за исключением северного уголочка она несколько раз превращалась в полную пустыню; население отливало на север…» стр. 62.,

Омельян Прiцак — «Половцi»)
Але мабуть більша частина Половців осталася на своїх землях. Ті що не прийняли ісламу влилися в українську мовну спільность. Половці оставили замітний слід в українській топоніміці. Але досі половецьких назв не тільки що не досліджено, а навіть ще не зібрано. Історичні джерела знають цілу низку сіл і містечок Половці/Половичі/Половецьке, напр. в доріччу Росі (1616 р.), у житомирському повіті (1593 р.), на р. Сулі (перед 1569 р.) і т. д. Також місто (Г) Умань дістало назву від них (куман).

Торки (гузы, узы) — одно из тюркских племен, кочевавших в южнорусских степях. В 985 году торки принимали участие в качестве наемников в походе св. Владимира на болгар. Часть торков ещё в XI веке заняла местности по р. Роси и подчинилась русским князьям. Центром этих полуоседлых торков был город Торческ. На левом берегу Днепра поселилась другая группа торков, признавших власть переяславского князя. По известиям XII века, эти торки занимали местность близ города Баруча.
Торки оставили немало следов в топонимике Украины: речки Торец и Торч, Торський шлях вдоль реки Тетліги; сёла — Торец, Торки, Торків, Торецьке, Торчин.

В. Гатцук, украинский исследователь начала XXв: «Города Канев, Черкасы, Чигирин основаны и населены Касогами, и все сельское, хуторское, поселение по обоим берегам Днепра к югу от Киева состояло тогда из Касогов. Касоги-Черкесы слились с местным тюрско-славянским населением и образовали, вместе с ними, так называемое украинское племя. От них теперешние украинцы получили те свои особенности, которыя отличают чистый их тип от Великороссиян — темный цвет волос и глаз. территория и народ Украины назывались Черкасией вплоть до времен Екатерины II.

Ну, зрозуміло, зрозуміло - як і очікувалося, в хід пішли якісь понависмикувані цитатки сторічної давнини і різнa фоменківщинa... :D
Хоча навіть з наведених цитат аж ніяк не випливає, що в украінцях стільки ж тюркської антропо-генетичної складової, скільки в росіянах фіно-угорської - але ж ідіотові цього не поясниш, він бачить лише те, що хоче бачити. :D

Для ідіотів повторюю ще раз те, що колись вже втовкмачував: так, тюрки теж прийняли певну участь в етногенезі українців, але з цього аж ніяк не випливає, що тру-слов'янські риси в українцях антропологічно відсутні, видно лише риси дослов'янських субстратів, серед яких тюркський головний. Тюркський антропологічний вплив виявляється лише в деяких селах деяких регіонів України, та й там проступає нечітко. В росіянах генів, притаманних тюркським народам, більше, ніж в українцях. Дати тобі ще раз посилання на відповiдну мапу Балановських, ідіоте? :D

Отредактировано Буревiй (2015-02-05 19:10:07)

0

199

Буревiй написал(а):

Ну, зрозуміло, зрозуміло - як і очікувалося, в хід пішли якісь понависмикувані цитатки сторічної давнини і різнa фоменківщинa...
Хоча навіть з наведених цитат аж ніяк не випливає, що в украінцях стільки ж тюркської антропо-генетичної складової, скільки в росіянах фіно-угорської

Фоменко я не цитировал вовсе, может быть Грушевский - это фоменковщина? Долю фино-угорской крови в русских никто в процентах не выделял, поэтому не понятно, как можно сравнивать одно с другим? В русских - финнская, в украинцах - тюркская, але украинцы никак не годятся на "тру-словьянство" со своими брахицефальными черепами.

Ну что, малокацапское идиоте, зрозумило, что ты - укро-тюрок?

0

200

Влад написал(а):

Фоменко я не цитировал вовсе, может быть Грушевский - это фоменковщина? Долю фино-угорской крови в русских никто в процентах не выделял, поэтому не понятно, как можно сравнивать одно с другим? В русских - финнская, в украинцах - тюркская, але украинцы никак не годятся на "тру-словьянство" со своими брахицефальными черепами.

Ну что, малокацапское идиоте, зрозумило, что ты - укро-тюрок?

Ідіоте, свою маячню про те на що "гадятся" українці а на що "нє гадятся" залиш при собі, коли є висновки вчених, які я вже наводив і які можу навести ще раз. :)
Щодо росіян (відсутності в них антропологічно встановлюваної "тру-слов'янської" складової і наявності лише дослов'янських субстратів, серед яких фіно-угорський головний) - це теж висновки вчених, проти яких ти із своїм базіканням ніхто і звати тебе ніяк.
Панятна, дурнику тупоголовий? :D

Те ж саме стосується й того, в кому більше генів, притаманних тюркам - навести ще раз відповідну мапу вчених? :D

Отредактировано Буревiй (2015-02-11 21:09:08)

0

201

В. Гатцук, украинский исследователь начала XXв: [b]«Города Канев, Черкасы, Чигирин основаны и населены Касогами, и все сельское, хуторское, поселение по обоим берегам Днепра к югу от Киева состояло тогда из Касогов. Касоги-Черкесы слились с местным тюрско-славянским населением и образовали, вместе с ними, так называемое украинское племя.[/b] От них теперешние украинцы получили те свои особенности, которыя отличают чистый их тип от Великороссиян — темный цвет волос и глаз. территория и народ Украины назывались Черкасией вплоть до времен Екатерины II.

М. С. Грушевский. Очерк истории украинского народа. Киев «Либiдь»1991 г. «Киев и Киевская земля вообще в продолжение 12 века быстро приходят в упадок. Много причин способствовало этому. Тюркская миграция подорвала благосостояние Полянской земли..

Омельян Прiцак — «Половцi»)
Але мабуть більша частина Половців осталася на своїх землях. Ті що не прийняли ісламу влилися в українську мовну спільность

Сегеда С
Так, в окремих регіонах Середньої Наддніпрянщини простежується незначна монголоїдна домішка, виявом якої є ослаблення горизонтального профілювання обличчя, дещо сильніший розвиток складки верхньої повіки та певна тенденція до сплощення поперечної спинки носа тощо. Поява цих рис пов'язана з впливом тюркомовних кочівників давньоруського часу і наявністю більш пізнього кримсько-татарського компоненту.

Вот тебе мнение украинских же ученых, идиоте. Поблазнюй, йолопе.

0

202

Панятна, дурнику тупоголовий?

Как можно вести разговор с существом :crazyfun:  ( имею ввиду буревого ), который всех оскарбляет и считает дураками, забейте на него большой и толстый

0

203

Влад написал(а):

В. Гатцук, украинский исследователь начала XXв: «Города Канев, Черкасы, Чигирин основаны и населены Касогами, и все сельское, хуторское, поселение по обоим берегам Днепра к югу от Киева состояло тогда из Касогов. Касоги-Черкесы слились с местным тюрско-славянским населением и образовали, вместе с ними, так называемое украинское племя. От них теперешние украинцы получили те свои особенности, которыя отличают чистый их тип от Великороссиян — темный цвет волос и глаз. территория и народ Украины назывались Черкасией вплоть до времен Екатерины II.

М. С. Грушевский. Очерк истории украинского народа. Киев «Либiдь»1991 г. «Киев и Киевская земля вообще в продолжение 12 века быстро приходят в упадок. Много причин способствовало этому. Тюркская миграция подорвала благосостояние Полянской земли..

Омельян Прiцак — «Половцi»)
Але мабуть більша частина Половців осталася на своїх землях. Ті що не прийняли ісламу влилися в українську мовну спільность

Сегеда С
Так, в окремих регіонах Середньої Наддніпрянщини простежується незначна монголоїдна домішка, виявом якої є ослаблення горизонтального профілювання обличчя, дещо сильніший розвиток складки верхньої повіки та певна тенденція до сплощення поперечної спинки носа тощо. Поява цих рис пов'язана з впливом тюркомовних кочівників давньоруського часу і наявністю більш пізнього кримсько-татарського компоненту.

Вот тебе мнение украинских же ученых, идиоте. Поблазнюй, йолопе.

"Наша пєсня хараша, начінай сначяла!" (ц) :D Добре:

Для ідіотів повторюю ще раз те, що колись вже втовкмачував: так, тюрки теж прийняли певну участь в етногенезі українців, але з цього аж ніяк не випливає, що тру-слов'янські риси в українцях антропологічно відсутні, видно лише риси дослов'янських субстратів, серед яких тюркський головний. Тюркський антропологічний вплив виявляється лише в деяких селах деяких регіонів України, та й там проступає нечітко. В росіянах генів, притаманних тюркським народам, більше, ніж в українцях. Дати тобі ще раз посилання на відповiдну мапу Балановських, ідіоте? :D

0

204

ЮТК написал(а):

Как можно вести разговор с существом   ( имею ввиду буревого ), который всех оскарбляет и считает дураками, забейте на него большой и толстый

Ой, "ґрупа патдєршкі" з'явилася! :D

0


Вы здесь » Форум аналитического проекта Александра Абакумова » Обсуждение материалов проекта » Славяне и финно-пермские племена. Пропорция населения.